Geçmişimizden aldığımız güç ile gelecek için adımlar atıyoruz…

2017 yılında Kocaeli yerleşkeli olan ve faaliyetine dünya genelinde isim yapmış beyaz eşya, makine ve otomotiv firmaları için son işlem niteliğinde hizmet vermeye devam eden Faz Döküm Ve Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. , otomotiv, limancılık ve lojistik sektörlerinde yönetici pozisyonunda görev yapmış deneyimli bir kadro tarafından kurulmuştur.

Kuruluşunu takip eden 3 yıl içerisinde sektörde başarıları ile anılan Faz Döküm Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Adnan Sak kişisel merakı olan meyve tarımı ve endemik bitki örtüsü ile ilgili gözlemlerini ve yakın çevresindeki bilim insanlarının bilgi birikimini bir araya getirerek profesyonel alanda kullanma kararı almış ve ISPARTARIM firmasının ilk adımları atılmıştır.

Adını meyvenin kalbi olan Isparta’dan alan ISPARTARIM faaliyet alanını  bölgede yetişen sebze ve meyvenin kurulutması, tıbbi aromatik bitki yetiştirilmesi ve işlenmesi, kozmetik sanayi için bitki işlenmesi, sirke, pekmez, pektin üretimi vb. olarak belirlemiştir.

ISPARTARIM, ‘Famiyy’ marka adı ve ‘Topraktan Damağa’ sloganı ile bölge ekonomisine can suyu olmaya, ulusal ve uluslararası pazarda fark yaratmaya, ve ilk günkü heyecanını koruyarak hep daha iyisi için mücadele etmeye hazır

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.